29 January, 2020

Aeroflot Online Uçak Bileti Rezervasyonu Öncesi Bilmeniz Gerekenler

SkyTeam ittifakının bir üyesi olan Aeroflot (SU), Rusya’nın bayrak taşıyıcısı ve ülkenin en büyük havayolu şirketidir. 1923 yılında kurulan otel aynı zamanda dünyanın en eski havayollarından biridir. Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı’ndaki (SVO) bir merkezden faaliyet gösteren Aeroflot, yaklaşık 130 noktaya uçuyor. Buna düzinelerce yurt içi varış noktası, yanı sıra Avrupa’nın başka bir yerindeki ve Asya, Afrika, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Karayipler’deki havaalanları dahildir. Ayrıca, 25’ten fazla diğer operatör ile kod paylaşımı anlaşmaları var. Aeroflot Online Uçak Bileti rezervasyonu yaptırmadan önce bu yazı da sizin için derlemiş olduğumuz bilgileri okumanız gerekir.

Aeroflot Online Uçak Bileti : Seferleri

Şeremetyevo Uluslararası Havalimanı’ndaki (SVO) bir merkezden faaliyet gösteren Aeroflot, yaklaşık 130 noktaya uçuyor. Buna düzinelerce yurt içi varış noktası, yanı sıra Avrupa’nın başka bir yerindeki ve Asya, Afrika, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Karayipler’deki havaalanları dahildir. Ayrıca, 25’ten fazla diğer operatör ile kod paylaşımı anlaşmaları var. 

Koltuk Seçenekleri

Aeroflot’un 161 uçak filosu, çeşitli bir kabin (Ekonomi Sınıfı), iki kabin (Business Class ve Ekonomi Sınıfı veya Premium Ekonomi Sınıfı ve Ekonomi Sınıfı) ve üç kabin (Business Class, Premium Ekonomi Sınıfı ve Ekonomi Sınıfı) yapılandırmalarını içerir.

Aeroflot Online Uçak Bileti : Aeroflot Bonus Üyelik Kartı

Aeroflot’ın sık uçan yolcuları için yürürlülüğe koyduğu üyelik kartına Aeroflot Bonus ismi verilmektedir. Aeroflot Bonus, havayolu şirketini seçemenizi ve sadakatinizi ödüllendirmenin bir yolu olarak görülmekte ve buna karşılık olarak üyelerine bir çok indirim ve avantaj imkanı sağlamaktadır. Aeroflot Bonus üyesi olarak neleri yapabileceğinize gelince:

  • Kendiniz kullanabildiğiniz gibi aileniz ve arkadaşlarınız için de millerinizi kullanabilirsiniz
  • Bilet rezervasyonu yaptığınız koltuk sınıfını yükseltebilirsiniz.
  • Aeroflot ile her uçuşunuzda en az 500 mil kazanabilirsiniz
  • Business Class ile uçarken ilave mil kazanma imkanına sahip olacaksınız
  • Aeroflot Bonus ortaklarıyla uçtuğunuzda da mil kazanacaksınız

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Havayolu şirketi evcil hayvanlarınızı hem yolcu kabininde hem de uçağın basınçlı ve sıcaklık kontrollü alanında bagaj bölümünde seyahat ettirmenize izin vermektedir. Yolcu kabininde seyahat edebilmesi için evcil hayvanınızın aşağıda sıralanan koşulları yerine getiriyor olması gerekiyor.

  • Sadece köpekler, kediler, kuşlar ve diğer küçük hayvanlar kabul edilir.
  • Taşındığı çantanın ölçümlerinin toplamı (uzunluk / genişlik / yükseklik) 115 cm / 44in’i aşamaz.
  • Çantasında taşınan köpeklerin ağırlığı 8kg / 18lbs’yi aşamaz.
  • Evcil hayvanınızın, varış noktanız tarafından istenen tüm gerekli sağlık belgelerine sahip olması gerekir.

Evcil hayvanlar ücretsiz bagaj hakkınıza dahil değildir ve evcil hayvan ve köpek kulübesinin ağırlığına göre fazla bagaj olarak ücretlendirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir