29 January, 2020

Elazığ Otobüs Seyahatlerinin Vazgeçilmezi Elazığ Hazar Turizm

1967 yılından bu yana yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veren Elazığ Hazar Turizm, bulunduğu Elazığ ana merkezi ile yerel bir otobüs firması olmaktan çok daha büyüktür. Özellikle yetmişli yıllardan sonra hızla büyüyen Hazar Turizm, çağdaş, kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti vermektedir. Dünyaya ayak uyduran yenilikleri takip etmekte ve yolcularına modern bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti rezervasyonu yaptırarak Elazığ iline dilediğiniz bir şehirden konforlu, güvenli, hızlı ve keyifli bir yolculuk yapın.

Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti Popüler Seferleri

Yılların tecrübesi ile Elazığ ve çevresindeki şehirleri ülkenin dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde bağlayan Hazar Turizm, birçok popüler sefere sahiptir. Bunun en büyük nedeni ise oldukça kaliteli ve vazgeçilmez bir hizmet sunması olarak gösterilmektedir. En yoğun olan güzergahlarından birkaçını ise sizin için listeledik.

  • Malatya – Kayseri Otobüs Seferleri
  • Elazığ – Kayseri Otobüs Seferleri
  • Ankara – Elazığ Otobüs Seferleri
  • Ankara – Malatya Otobüs Seferleri
  • Kayseri – Ankara Otobüs Seferleri
  • Elazığ – Kırıkkale Otobüs Seferleri
  • Elazığ – Kırşehir Otobüs Seferleri
  • İstanbul – Malatya Otobüs Seferleri
  • Mustafakemalpaşa – Bozüyük Otobüs Seferleri

Yolcularına Sağladığı Olanaklar

Özellikle araç filosu ile oldukça fazla olanağı yolcularına sağlamaktadır. Bunların en önemlisi ise geniş ve ergonomik koltukları olarak görülebilir. Özellikle uzun otobüs yolculuğu yapılan seferlerde bu koltuklar hayat kurtarıcı olurken bir diğer hizmet ise eğlence sistemidir. Her koltuk arkasında yer alan bu ekranlar ile keyifli bir yolculuk olanağına sahip olabilirsiniz.

Uydu bağlantısı olan bu ekranlar ile herhangi bir kanalı izleyebilir, günlük gazeteyi okuyabilir, geniş film arşivinden dilediğiniz filmleri izleyebilirsiniz. Sadece bunlar ile sınırlı olmayan eğlence sistemi aynı zamanda otobüs içindeki hizmet eden personelden bir şey istemenize, onları yanınıza çağırmanıza da yardımcı olacaktır.

Üniversite Öğrencileri ve Engelli Yolcular İçin İndirimler

Elazığ Hazar Turizm’in ise en öne çıkan hizmetleri ise kuşkusuz ki yolcuları için sunduğu olanaklardır. Özellikle üniversite öğrencileri için gittiği şehirlerde üniversitelere ücretsiz servis imkanı vermektedir. Birçok bavul ile seyahat eden öğrenciler için mükemmel bir hizmet olan bu olanağın yanı sıra Hazar Turizm, engelli yolcularına da yüzde elli indirim sağlamaktadır.

Sadece bu indirim ve hizmetlerle kalmayan otobüs firması, gidiş ve dönüş biletlerini aynı anda alanlar içinde yüzde on indirim yapmaktadır. Küçük yolcularını da unutmayarak 6 ile 12 yaşları arasındaki çocuklar içinde yüzde ellilik indirimlere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir