29 January, 2020

Tokat Seyahat Otobüs Bileti Alacakların Bilmesi Gerekenler

En çok tercih edilen seyahat tercihi olan otobüs ile yolculuk Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde en üst düzeyde hizmet veren otobüs firmalarının doğmasını sağlamıştır. Bir şehre giderken büyük otobüs firmalarını tercih edebileceğiniz gibi yerel otobüs firmalarını da tercih edebilirsiniz. Tokat’a gidenler içinde bir tercih olarak önlerine çıkan Tokat Seyahat size Tokat otobüs bileti alırken oldukça konforlu ve lüks bir alternatif sunacaktır.

Tokat Otobüs Bileti : Tokat Seyahat

1985 yılından bu yana yolcularını taşımayı sürdüren Tokat Seyahat, “Keyif Sürüyoruz” sloganı ile aktifliğini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle güler yüzlü ve uzman bir kadroya sahip olan bu otobüs firması birçok şehre sefer düzenliyor. Bu şehirler arasında kendi ana merkezi olan Tokat, Sivas, Amasya, Samsun, Keyseri, Şanlıurfa, Çorum, Erzurum gibi şehirleri barındırıyor. Yolcularının isteklerine göre kendisini şekillendiren Tokat Seyahat oldukça uzun yolculuklarda bile konforundan ödün vermiyor.

Tokat Seyahat Seferleri

Şehrinde bir üniversitenin olması ve önemli bir konumu olması dolayısıyla oldukça çok şehre sefer düzenleyen Tokat Seyahat, toplamda 46 noktaya karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Bu noktalar içinde İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli gibi büyük şehirlerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından da şehir bulabilmeniz mümkün. Üstelik her geçen gün yeni bir noktaya sefer koyan Tokat Seyahat, özellikle üniversite öğrencilerinin gittiği şehirlere sefer düzenliyor.

Ayrıcalıklar Kartı : Keyif Kart

Tokat Seyahat’in yolcularına imkanlarını sunduğu bu kart, her yolculuğu daha konforlu ve çekici yapıyor. Şubelerden kolaylıkla başvurarak alabileceğiniz Keyif Kart, her bilet alışınızda size puan kazandırıyor. Bu puanlar sayesinde hem indirim kazanabiliyor hem de sadece kart sahiplerinin kullanabileceği özel ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz. Üstelik yıl içinde dönemsel indirimlerden de bu kart sayesinde yararlanabilirsiniz.

Keyif Kart ile yapacağınız otobüs bilet alışverişlerini farkvar imkanlarını kullanarak yaparsanız ise çok daha fazla avantaj ve imkana kısa sürede kavuşabilirsiniz. Tokat Seyahat özellikle genç yolcularının internet kullanımındaki hızı ve alışkanlığını görerek online bilet rezervasyonu konusunda kendisini geliştirmiş bir otobüs firması olarak öne çıkıyor. Bu şekilde yolcularına en iyi yolculuk deneyimini ulaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir